Haberler & Duyurular > 23.08.2019 Saat 09:00 KMT Sonuç Listesi DESEM

23.08.2019 Saat 09:00 KMT Sonuç Listesi DESEM

23 Ağustos 2019

İzmir Liman Başkanlığımız tarafından 23.08.2019 09:00 `da KMT Kısa Mesafe Telsiz  temel eğitimi ve sınavı Dokuz Eylül Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi'nde (DESEM) düzenlenmiştir. Katılımcı listesi aşağıdadır.

Dokuz Eylül Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Harita Gösterimi (DESEM)

Açık Adres: Alsancak, DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ, Cumhuriyet Blv No:144, 35210 Konak

SIRA
 NO
ADI  SOYADI  BAŞARILI/BAŞARISIZ/KATILMADI
1 Abdullah Sefa  Eşki BAŞARILI
2 Adem  Yılmaz BAŞARISIZ/KATILMADI
3 Ahmet Erdoğan BAŞARILI
4 Ahmet Özsu BAŞARILI
5 Ahmet  Öztürk BAŞARILI
6 Ahmet Melih  Alemdar BAŞARILI
7 Ahmet Semih Karataşoğlu BAŞARISIZ/KATILMADI
8 Ahmet Suel  Selik BAŞARILI
9 Ali  Değirmenci BAŞARILI
10 Ali  DOĞRU BAŞARILI
11 Ali  38359653530 BAŞARILI
12 Ali  Küçükoba BAŞARILI
13 Ali Orhun  Akdemir BAŞARILI
14 Ali Osman Güner Kaftam BAŞARILI
15 Ali Rıza  Pepeyi BAŞARILI
16 Alper Ulubaş BAŞARILI
17 Alper Hüseyin Ünşan BAŞARILI
18 Arda  Kaftan BAŞARILI
19 Aşkım Firuze Arslan BAŞARILI
20 Aşkın Sabih Arslan BAŞARILI
21 Aydan Kaftan BAŞARILI
22 Aydın  Çokdöner BAŞARISIZ/KATILMADI
23 Ayhan  Özmen BAŞARILI
24 Bahadır  Özaydın  BAŞARILI
25 Barış  Oruçoğlu BAŞARILI
26 Barış  Takan BAŞARILI
27 Berkay Türkcan BAŞARILI
28 Berkem  İşgüzar BAŞARILI
29 Berker Sayın BAŞARILI
30 Buğra Boyacıoğlu BAŞARILI
31 Burak Azak BAŞARILI
32 Burak  Çıtır BAŞARILI
33 Can  Vurmaz BAŞARILI
34 Cansu Selik BAŞARILI
35 Cem  Çimen BAŞARILI
36 Cem  Gündoğdu BAŞARILI
37 Cemal Ali  Özöğe  BAŞARILI
38 Cemile  Kaftan BAŞARISIZ/KATILMADI
39 Deniz Kesikburun BAŞARILI
40 Ebru  Koşanay BAŞARISIZ/KATILMADI
41 Efe Gürol BAŞARISIZ/KATILMADI
42 Ender  Kubur BAŞARILI
43 Engin Karadaş BAŞARISIZ/KATILMADI
44 Ercan Tataş BAŞARILI
45 Erdal  Yıldırım  BAŞARILI
46 Erdoğan Yedek BAŞARISIZ/KATILMADI
47 Ergün  Kesikburun BAŞARILI
48 Erkan Kundakçıoğlu BAŞARILI
49 Evren Şengüder BAŞARILI
50 Eyyüp  Kızılcık  BAŞARILI
51 Faik  Özsoy BAŞARILI
52 Fazilet  Alayunt BAŞARILI
53 Ferhat Dokumacı BAŞARILI
54 Fuat  Çifci BAŞARILI
55 Furkan Kara BAŞARILI
56 Gökhan Işık BAŞARILI
57 Gökhan Tolga Yazal BAŞARILI
58 Gülhan  Bilgi BAŞARILI
59 Günaydın Oruçoğlu BAŞARILI
60 Hakan  Toprak BAŞARILI
61 Hakkı Turgay  Kefeli BAŞARILI
62 Halil Donat BAŞARILI
63 Halil Şener  Açar BAŞARILI
64 Hamdi Yazıcı BAŞARILI
65 Hasan Derya Yenigün BAŞARILI
66 Hatice Nur  Uzgenç BAŞARILI
67 Hüseyin  Aşkın BAŞARILI
68 Hüseyin  Donat BAŞARILI
69 İbrahim  Ertürk  BAŞARILI
70 İbrahim  Genç  BAŞARISIZ/KATILMADI
71 İlay Selin  Koçak  BAŞARISIZ/KATILMADI
72 İlhami  Koçak  BAŞARISIZ/KATILMADI
73 İlhan  Özdeş BAŞARISIZ/KATILMADI
74 İsmail  Kazak BAŞARILI
75 İsmail Nabi  Alparslan BAŞARILI
76 Kamil Okay  Konaklıoğlu BAŞARILI
77 Kemal Yiğit Sert BAŞARILI
78 Kerem Kabasakal BAŞARILI
79 Kıvanç  Demirsoy BAŞARILI
80 Levent  Akbaş BAŞARILI
81 Meftun  Kurtuluş  BAŞARILI
82 Mehmet Araç  BAŞARILI
83 Mehmet  Gülcan BAŞARISIZ/KATILMADI
84 Mehmet  Özkan BAŞARILI
85 Mehmet Oğuzhan Ünaldı BAŞARISIZ/KATILMADI
86 Mehmet Serkan  Çelikoğlu BAŞARILI
87 Mehtap  Bosnalıer BAŞARILI
88 Mert Can  Trampacı BAŞARILI
89 Merthan Saylan BAŞARILI
90 Mete Girgic BAŞARILI
91 Mevlüt Durmuş  Kara BAŞARILI
92 Murat Ercengiz BAŞARILI
93 Murat Kıngır BAŞARILI
94 Mustafa Atay BAŞARILI
95 Mustafa Derya Açıkyıldız BAŞARILI
96 Muzaffer Yazıcı BAŞARISIZ/KATILMADI
97 Mükerrem  Öztürk  BAŞARILI
98 Necdet Tarım  BAŞARISIZ/KATILMADI
99 Nevzat  Sığınmış BAŞARILI
100 Nurdan  Boğa BAŞARILI
101 Ogeday Sumay BAŞARISIZ/KATILMADI
102 Okan  Yılmaz BAŞARISIZ/KATILMADI
103 Onur  Pekkutsal BAŞARILI
104 Onur  Torunoğlu BAŞARILI
105 Onur  Aydın  BAŞARILI
106 Orçun  Öker BAŞARILI
107 Ozan  Başzengin  BAŞARISIZ/KATILMADI
108 Ömer  Kızılcık  BAŞARILI
109 Özgür Adem  Arıç  BAŞARILI
110 Resil  Baysal BAŞARILI
111 Saffet  Has BAŞARILI
112 Sait Oruçoğlu BAŞARILI
113 Sedat Sakun  BAŞARILI
114 Selçuk  Doğan BAŞARILI
115 Serkan Güvenen BAŞARILI
116 Sezgin  Can Özden BAŞARILI
117 Soydan  Yavuz BAŞARILI
118 Suat  Saygı BAŞARILI
119 Şerafeddin  Ercan BAŞARILI
120 Taha Güngör Azak BAŞARILI
121 Tamer Yiğit  BAŞARILI
122 Tanju  Öztürk  BAŞARILI
123 Tayfun  Babasoy BAŞARILI
124 Teoman Nohut BAŞARILI
125 Tolga Sezer BAŞARILI
126 Tuğba  Tekin BAŞARILI
127 Tuncay Günel BAŞARILI
128 Tuncay Yılmaz BAŞARISIZ/KATILMADI
129 Turan Kaya BAŞARILI
130 Ufuk  Yürekten BAŞARILI
131 Ufuk Atakan  Demir BAŞARILI
132 Ufuk İsa Kolacı BAŞARILI
133 Uğur Baştürk BAŞARISIZ/KATILMADI
134 Ulaş  Çiçek BAŞARILI
135 Yalçın  Kılınç BAŞARILI
136 Yasemin  Atilla BAŞARILI
137 Yiğit  İstanbul BAŞARISIZ/KATILMADI
138 Yiğit  Ocak BAŞARILI
139 Yücel  Sarıçam  BAŞARILI

Atatürk Caddesi, No: 178, Pasaport, Konak, İzmir, Türkiye. Telefon: (0232) 463 7354
Her Hakkı Saklıdır © İzmir Liman Başkanlığı